WIECZÓR POWITALNY
DZIEŃ PRZYJAZDÓW - 29/03/2022


RADISSON HOTEL & SUITE RESTAURANT

 


Spróbuj przysmaków polskiej kuchni i międzynarodowych specjałów, odwiedzając restaurację w naszym hotelu. Restauracja Deo jest miejscem, w którym każdy gość będzie mógł przyjemnie rozpocząć dzień dzięki naszemu pożywnemu śniadaniu w formie bufetu obejmującemu szeroki wybór zimnych i ciepłych posiłków, począwszy od tradycyjnych polskich dań, na międzynarodowych klasykach kończąc. Stylowe wnętrze restauracji ze ścianami z cegieł oraz bursztynowymi akcentami tworzy pogodną atmosferę i napawa gości spożywających najważniejszy posiłek w ciągu dnia dobrym nastrojem, który trwa aż do wieczora.
Więcej o Hotel Radisson & Suite


SASSY ROOF TOP 

 


To dwie uzupełniające się przestrzenie, wymykające się jednoznacznej klasyfikacji. Luksusowe miejsce wypełnione sztuką i designem, nowoczesną sferą wizualną i wyselekcjonowaną muzyką, pełne wydarzeń muzycznych i cyklicznych imprez. Trzy kondygnacje, prowadzące, do oszklonego tarasu widokowego na dachu. Roof Top pełni funkcję kawiarni i koktajl baru z ciekawą kartą przekąskowego menu.
Więcej o ROOF TOP by Sassy

 


WIECZÓR NETWORKINGOWY
DZIEŃ 1 - 30/03/2022


OLIVIA STAR TOP

 
  
32 piętro w Olivia Star to ogólnodostępna przestrzeń skąd można podziwiać niepowtarzalny widok na całe Trójmiasto. Jest to miejsce inspirowane Statkiem MS Batory od strony morza, kamienicami w dzielnicy Gdańsk Oliwa od północy i Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym od zachodu.
Więcej o OLIVIA STAR TOP